Kategorie

SKLEP ALLEGRO

Newsletter

  • colvita
    Colvita Odbudowa. Odnowa. Młodość. Czy pielęgnacja oznacza dla Ciebie również uzupełnianie diety w niezbędne dla zdrowia składniki? Kolagen stanowiący 30% całkowitej masy białka ludzkiego, jest odpowiedzialny za ciągłą odnowę komórek ciała. Decyduje o sprężystości, jędrności i właściwym nawilżeniu skóry. Dla uzyskania jeszcze lepszego wyglądu Twojej skóry i maksymalnego poprawienia jej gęstości stworzyliśmy COLVITĘ – kapsułkę Twojej młodości. Uzyskany drogą liofilizacji (sublimacyjnego wymrażania wody) suchy, wysoko przyswajalny kolagen to podstawowy składnik naszego suplementu. Colvita to unikalny, natywny, niespotykanie biodostępny, kompletny zbiór aminokwasów kolagenowch. To kolagen wyjątkowy, pośród innych suplementów diety, opartych powszechnie o hydrolizaty białek zwierzęcych, znanych powszechnie jako żelatyna. Dbając o Twoją młodość, skład COLVITY wzbogaciliśmy algami (Fucus vesiculosus) o wysokiej zawartości jodu organicznego, potrzebnego do utrzymania właściwej struktury skóry. Dodaliśmy również witaminę E pozyskiwaną z ziaren, chroniącą najważniejszy bastion młodości i witalności – kod genetyczny komórek skóry DNA. COLVITA dostarcza organizmowi – wszystkie składniki budulcowe kolagenu, a zatem i całej tkanki łącznej.
  • sample-4
    Ultranawilżający kolagenowy balsam do ciała Colway collagen Ultranawilżający balsam kolagenowy do ciała Nowatorski produkt uzupełniający serię kosmetyczną Colway. Ultranawilżający Balsam Kolagenowy do Ciała – to połączenie naturalnych składników z najnowszymi osiągnięciami High Biotechnology.
KONTAKT Z NAMI

COLWAYKOLAGEN.COM.PL

KONTAKT Z NAMI

Nasi konsultanci odpowiedzą na wszystkie twoje pytania pod nr. telefonu+48 - 606954483 w dni robocze w godzinach od 8:00 do 18:00, w soboty od 8:00 do 14:00

Na twoje pytania odpowiemy pod nr. telefonu+48-606954483

Nasi konsultanci odpowiedzą na wszystkie twoje pytania pod nr. telefonu+48 - 606954483 w dni robocze w godzinach od 8:00 do 18:00, w soboty od 8:00 do 14:00

KOLAGEN NATURALNY

Kolagen Naturalny budził emocje od początku pojawienia się na rynku. Był mylony z hydrolizatami bydlęcymi, dlatego kwestionowano jego transdermalność.


Jest to cudowne panaceum nie tylko na zatrzymanie procesu marszczenia się skóry, lecz także na dziesiątki schorzeń.
Jest to jedyny, w odróżnieniu od tysięcy kosmetyków preparat, który dotyka przyczyn starzenia się skóry (niedobór kolagenu), zamiast walczyć ze skutkami. Jest to czysty kolagen, nie zaś jego kilkuprocentowy dodatek.


Słowo ”kolagen” odmieniane jest znowu w wielu przypadkach w reklamach kosmetyków – ale używane jest tam najczęściej bezpodstawnie. Tylko z uwagi na jego nośność marketingową.


Istnieje na świecie tylko jedna postać czystego, trzeciorzędowego, aktywnego biologicznie, transdermalnego kolagenu, którego nie trzeba wstrzykiwać, a wystarczy nałożyć na mokrą  skórę…
To polski Kolagen Naturalny ekstrahowany ze skór ryb słodkowodnych. Jest najczystszym hydratem białek (kolagenu z elastyną) z niewielką domieszką kwasu mlekowego i substancji emulgująco – stabilizującej. Nie zawiera żadnych aromatów, barwników, ani konserwantów. Dla wielu osób uczulonych na chemię w kosmetykach stanowi jedyną, skuteczną alternatywę do chronienia skóry przed nieubłaganym czasem.

Wśród kobiet szczególnie, które stykają się z Kolagen Naturalny Colway® po raz pierwszy – wywołuje on reakcje euforyczne.

Masz pytania dzwoń+48-606954483 KOLAGEN NATURALNY

Kontakt

Nasza infolinia dostępna jest 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu

Telefon:+48 15 872 29 85

Skontaktuj się z naszą infolinią